Březen 2016

Máme tady nové odměny, za příspěvek CafféChat jedno zrnko kávy, za fotku oblíbené kavárny, rozhledny, hradu, zámku, vinárny - větší odměna. Prostě kam rádi vyrážíte foťte - nabízíme 7g tvrdé odměny. Blíží se konec zimy a my postupně ukončíme pravidelné zimní testování a vylepšování serverů. Novinkou je nový server Kostely v Evropě na Kostely.EU a akce Tvrdá měna - odměna tam najdete i další možnosti spolupráce, těšíme se na Vás :)

    ÚVOD     INFORMACE     SPOLUPRÁCE     KATALOG     SLUŽBY     CENÍKY     DOMÉNY     AKCE     KONTAKT PŘIDAT FIRMU    

Přivýdělek, spolupráce

Staňte se našim terénním spolupracovníkem :). Ano navštěvujte kavárny, rozhledny, vinárny, restaurace, bary, cukrárny hodnoťte je a přitom si přivydělejte na kafčo, dobrý oběd, vstupné, cestu... Můžeme Vás odměnit mnoha způsoby.

Od dnešního večera tj. středa 13. srpna probíhá možnost stát se našim terénním spolupracovníkem. Výběr bude probíhat do vánoc tohoto roku a bude zohledněno kdo dřív přišel, kdo lépe spolupracoval a kdo přinesl více nových klientů. K tomu všemu jsme pro Vás připravili nové zázemí na internetu, odzkoušeli jsme ostrým provozem a nyní vybereme trvale (dlouhodobě) spolupracující zájemce. První krok je jednoduchý napište nám o svém zájmu na náš sběrný e-mail: info@efirmy.cz - napište, co a jak by Vás lákalo na spolupráci při realizaci domén rozhledny.cz , kavárny.cz a vinárny.cz my Vaše nabídky příjmeme a postupně každý týden Vás seznamíme s balíčkem možností jak s námi spolupracovat. Projděte si na netu naše tradiční a oblíbené www.rozhledny.cz, atraktivní www.kavárny.cz a úplně nové www.vinárny.cz. Pokud se Vám naše práce líbí, pojďte s námi do toho a zvyšte si svůj komfort. Zaplatíme Vám za Vaši pozornost, aktivitu, soustředěnost a spolehlivost. Těšíme se. Kdo dřív příjde ten dřív mele.

Založte pobočku eFirmy.cz ve Vašem regionu

Využijte mimořádnou příležitost a právě teď založte ve Vašem regionu naši pobočku. Dlouhodobý finanční přínos a oboustranná spokojenost. Těšíme se na Vaše nabídky bližší informace naleznete na stránce http://www.efirmy.cz/web/datovedoly.cz/index.html.

Jste držitel domény, nabídněte nám ji.

Doménu, kterou se Vám nedaří rozběhnout podle Vašich představ můžeme společně s Vašim projektem koupit. Doménu nebo projekt s doménou společně oceníme, zvážíme možnosti spolupráce a uzavřeme obchodní smlouvu.

Pište na info@efirmy.cz.

Máte zajímavý projekt, ale bez výdělku..?

Je mnoho dobrých projektů, které zapadnou jen proto, že nenajdou podporu. My máme vše potřebné pro rozběhnutí dobrého projektu. Napište nám, můžeme zajistit přiměřený růst, zázemí a jednorazové nebo pravidelné odměny.

Zašlete nabídku na info@efirmy.cz.

Máte pocit, že nám pomůžete ?

Jste grafik, programátor, webdesigner, korektor, redaktor, obchodník, právnik a víte jak zlepšit naše stránky, naše projekty jsou právě tak postavené aby je bylo možné neustále zlepšovat. Vyloženě očekávají nabídky na zlepšení. Tak nám prostě napište. Naším zájmem je trvalý růst.

Napište nám na info@efirmy.cz, těšíme se na spolupráci.
reklama | investice | sponzorství a dary |
domovská stránka | oblíbená stránka | přidat odkaz | indexy |
provozovatel | ostatní | vzkazy | chyby |
Copyright (c) 2005-2007 eFirmy.cz, všechna práva vyhrazena.
Vyrobily eFirmy.cz, SDE, Czech Cemarccom Opava

i1.cz

TOPlist