Březen 2018

Jaro se blíží a my hledáme nové spolupracovníky. Baví Vás cestování, fotografování a natáčení videa ozvěte se nám.

    ÚVOD     INFORMACE     SPOLUPRÁCE     KATALOG     SLUŽBY     CENÍKY     DOMÉNY     AKCE     KONTAKT PŘIDAT FIRMU    

Aktuální informace

V roce 2018 hledáme nové spolupracovníky a partnery 2018-03-05
Vážení přátelé, ušli jsme kus cesty a nyní můžeme uzavřít první dohody o spolupráci s každým kdo má zájem o cestování, rád fotí a natáčí videa. Provozujeme cestovatelské servery, stránky, databáze a společenské týdeníky. Pokud chcete, aby Vám práce byla skutečnou zábavou a koníčkem na celý život ozvěte se, hledáme právě Vás.
Konec cen roku 2015 2016-01-13
Vážení obchodní partneři, blíží se konec nízkých cen roku 2015, máte-li zájem nakoupit reklamní prostor ještě za staré ceny - kontaktujte nás.
2015 AKCE NAVŽDY 2015-01-22
Statistiky námi předaných návštěv jsou zpravidla na druhém nebo třetím místě za největšími vyhledávači světa. V porovnání s internetovými obry to je impozantní výsledek. Právě teď je ten nejlepší čas využít naše služby. Katalogy, reklamní plochy, služby. Vše je u nás ve velkém a za perfektní - bezkonkureční slevy. Jak je to možné ? Protože jsme nejstarší služba na internetu tohoto typu. Máme nejefektivnější správu reklamních míst. Nejširší nabídku vlastních domén a jako jediní se zaměřujeme na celosvětový internet. Efektivně překládáme naše stránky až do 16 světových jazyků, včetně čínštiny a japonštiny. Nikdy nevíte kdo se stane Vašim nejlepším klientem. Působíme striktně místě a koncentrujeme širokou vrstu potencionálních klientů. Je jedno jste-li kovář, kavárna, zámečník, knihtiskař, zubař nebo velkopekárna, či chemický konglomerát. Informace o Vás spolehlivě naleznou svůj pravý cíl. Statistiky námi předaných návštěv jsou zpravidla na druhém nebo třetím místě za největšími vyhledávači světa. V porovnání s internetovými obry to je impozantní výsledek.
Mikrostrategie 2013-05-27
Jako obvykle zahajujeme novinky, které budou za několik let běžné. Aktuálně se jedná o mikrostrategie. Mikroprojekty budeme nyní několik let vyvíjet ve společných virtuálních inkubátorech s Opavským ekonomickým centrem. Těšíme se na tuto novou příležitost. Celkem chceme takto spustit několik desítek mikroprojektů. Celek budeme spravovat pod jednotící strategií Přesné harmonie a typologie.
Změna tohoto roku... 2013-03-11
... a je to tady. Po mnoha létech pečlivého sběru domén, jejich správy, testování a inkubace, po mnoha létech nabírání zkušeností s provozem celosvětového reklamního systému a po dlouhých létech provozování jedinečných informačních portálů jsme dospěli do stádia, kdy velikost našich projektů přesahuje možnosti správy fyzickou osobou. Veškeré projekty včetně vyjímečných datových dolů budeme postupně prodávat spřízněné společnosti, která již bude námi vytvořené projekty užívat jako standardní obchodní záměr. Od inkubace, výzkumu, testování přecházíme k reálnému využití našich zkušeností. Včas Vás budeme informovat o probíhající změně. Našim klientům děkujeme, bez Vás by jsme našich úspěchů nedosáhli. Bez Vaši podpory a trpělivosti by námi testované projekty zanikly a nedosáhly by na praktické využití. Rok 2014 eFirmy.cz přivítají již pod hlavičkou nového majitele.. :)
Deset miliónů... 2012-10-21
Náš testovaný celosvětový reklamní systém dosáhl desetmiliónů placených zobrazení. Po první metě v roce 2007 (milión prostých zobrazení) se jedná o pokračování našeho stabilního postupu a úspěchu.
Tři roky po krizovém roku :) 2011-12-20
Ti nejlepší zůstavají a posilují. Ano přesně tak jsme si to představovali. Přichází období velkých změn, my jsme a budeme u toho. Vyplatilo se nám investovat do mnohočetného prostředí desítek nových projektů. Téměř tři roky udržujeme vnitřní inkubátor záměrů a ty se postupně realizují. Přináší nám to pevné zázemí, zkušenosti a dovednosti o kterých si konkurence může jen nechat zdát. Jsme pyšni na to, že vyvíjíme vlastní technologie a nástroje. Jsme pyšni na to, že našim trhem se již brzy stane trh evropský a celosvětový. Připravujeme založení první zahraniční firmy. Pojďte společně s námi. Staňte se našim klientem a sdílejme spolu úspěch.
Světová krize - nový začátek 2009-09-25
V předcházejícím příspěvku z března tohoto roku jsme oznámili jak se my postavíme k aktuální krizi. Tak především nevnímáme krizi jako něco pouze negativního, ale jako přirozenou součást každé ekonomiky i té světové. Zapracovali jsme na nových projektech, které brzy zveřejníme a nyní se vrátíme k projektům původním a dáme jim nový impuls a pokračujeme. Jakoby za tlustou dělící čarou. Aktuálně připravujeme zcela mimořádnou nabídku jak co se týče slev, tak i délky časového období posktytovaných služeb. Brzy Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailové nabídky, případně uvidíte novou reklamu na naše služby. Děkujeme za využití našich služeb, za podporu a těšíme se na další spolupráci v novém ekonomickém cyklu, který nenápadně přichází.
Světová krize a eFirmy.cz 2009-09-25
Vážení obchodní přátelé, milí klienti, dovolujeme si reagovat na aktuálně probíhající světovou krizi. Rozhodli jsme se upravit harmonogram výstavby našich projektů tak, aby došlo k urychlení vývoje a dalšímu zvýhodnění služeb u naši firmy. Konkrétně pro tento rok dokončíme projekty původně plánované na rok 2010. Zvažujeme poskytnutí nových výhod pro naše stávající klienty.
Statistiky 2009-02-03
Začátkem února jsme všem našim klientům rozeslali statistiky přístupů. Pokud jste statistiku neobdrželi pište na e-mail: info@efirmy.cz .
Zákonná pojistka.cz 2009-01-13
Vzhledem k všeobecnému pádu cen, jsme si dovolili i my přispět troškou do mlýna. Spustili jsme novou doménu www.ZákonnáPojistka.cz, věříme, že omluvíte mírně spartanský začátek, nakonec jak je u nás již dobrým zvykem a oceníte trvalý a dlouhodobý postup a vylepšování. Na začátek vyzkoušejte pojišťovací agenturu se skutečně zajimavými cenami, ale především promptním jednáním. Máme ověřeno.
Nový rok - 2009 2009-02-11
Všem klientům, obchodním partnerům i návštěvníkům přejeme úspěšný rok 2009. Aktuálně připravujeme nové ceníky našich služeb, upravujeme obchodní podmínky pro rok 2009 a kontrolujeme služby. Pro rok 2009 se zaměříme na optimalizaci stávajících stránek a spuštění zkušebních verzí nových domén. Největším soustem bude spuštění nové verze Indexy.cz.
Modernizujeme.. 2008-09-23
Vzhledem k tomu , že zájem o naše služby neustále roste, tak postupně modernizujeme všechny základní služby, tím se nám trošku oddaluje spuštění nové verze indexů - www.Indexy.cz, ale to nevadí. Lepší služby a pevný základ pomohou i tomuto našemu portálu, od kterého si hodně slibujeme.
Neklama.cz 2008-09-05
Před spuštěním další verze portálu Indexy.cz (přinese podstatnou změnu) jsme zapracovali na moderní a stylové reklamně-inzertní službě Neklama.cz. Tato služba je jedna z částí hlavní skupiny našich reklamních ploch. Možná jste si všimli, že jsme poslední rok věnovali přípravám reklamních ploch. Je to zřejmé, brzy se podstatně rozšiříme a chceme mít perfektně připravené reklamní plochy. Pro Vás - naše klienty - zajistit ještě více možností jak oslovit potencionální klientelu. Je nám jasné , že nyní už svádíme boj o návštěvníky konkurenčních služeb. Tak jdem do toho.
eNabídka.cz verze 0.3 2009-02-11
eNabídka.cz prošla drobnými úpravami a nyní ve verzi 0.3 poskytuje zase o něco lepší služby svým inzerentům.
Praktické informace 2008-07-23
Na základě připomínek jsme založili stránku s informacemi. Případné další dotazy nám zasílejte na info@efirmy.cz, děkujeme.
Zobrazena 2-miliónta reklama 2008-06-25
Dne 12.6.2008 jsme v našem reklamním okruhu 24Board.com zobrazili reklamní spot s pořadovým číslem 2.000.000. Jedná se o drobný úspěch, který potěší. Reklamu s pořadovým číslem 10.000.000 očekáváme již příští rok.
eFirmy.cz - další krůček dopředu 2008-06-11
Připravujeme rozdělení služeb a názvu provozovatele, vše samozřejmě ve prospěch našich klientů. Provozovatel brzy změní své obchodní jméno na euFirmy.com a eFirmy.cz se stanou silnějším místem pro český reklamní katalog firem. Přechod na doménu světové úrovně jasně ukazuje náš další směr. Posílení místních českých stránek a vstup do dalších zemí.
První ze dvou nových služeb 2008-06-11
Připravili jsme novou skupinu služeb pod souhrnným názvem Garant. Jedná se o službu nejvyššího rozsahu, která bude svým klientům garantovat objem předaných návštěv. Služba bude spuštěna v průběhu tohoto týdne.
Nové služby 2008-05-01
Připravujeme dvě nové služby, každým dnem zveřejníme podrobnosti. Pro firmy, které umí zaplatit za dobrou reklamu připravujeme nadstandardní podmínky.
Duben - měsíc posílení prodeje 2008-03-25
První tři měsíce jsme věnovali novým verzím našich aplikací, duben bude ve znamení posilování prodeje. Chcete-li nám pomoci s prodejem našich služeb, být u rozvoje naši malé, ale o to průbojnější firmy napište nám. Pošlete nám e-mail rádi Vám odpovíme. Odměnou bude trvalá spolupráce a jistě zajímavé odměny a provize.
Březen - měsíc změn 2008-03-06
Začátek roku pilně využíváme a připravujeme ke zveřejnění nové verze našich tradičních projektů. Indexy.cz ve verzi 0.8.1, eShop ve verzi 0.9.3, vylepšili jsme eNabídku.cz, připravili nové podmínky pro prodejce a obchodní zástupce. Pro tento rok jsme si dali neskromné cíle, proto nám držte palce a využívejte našich výhodných služeb. :)
Tři roky reklamy - to se vyplatí 2008-01-29
Po důkladných testech našich reklamních systémů můžeme prodloužit stávající akci dva roky na celé tři roky reklamy pro tisíc firem. Změna platí se zpětnou platností pro všechny firmy, které tento balíček zakoupily.
Nezahálíme :) 2008-01-15
Zvyšujeme návštěvnost našich stránek a počty zobrazených reklam. Pomalu, ale jistě se posouváme o další stupínek do předu. Právě teď je pro Vás nejpříznivější doba k nákupu jednoho z našich reklamních balíčků a my mezitím nezahálíme a připravujeme nové projekty a zlepšujeme naše staré osvědčené.
Nový rok 2008 2008-01-01
Do nového roku 2008 Vám přejeme vše nejlepší, úspěchy v podnikání a hodně nových klientů z našich reklamních okruhů.
Vánoční akce 2007-12-12
Dne 12. prosince jsme zahájili první Vánoční akci, a to Vánočním bonusem ve výši 5OO,- nebo 1.5OO,- Kč, objednejte si rozšířený nebo úplný reklamní balíček a získejte Vánoční bonus.
Výhodná akce 2007-12-01
Evropský Katalog firem, ve zkušebním provozu, vyhlásil akci zápisu na celý život, využijte této nabídky a zapište se na www.eFirms.eu .
Katalog firem eFirms.eu 2007-11-20
Dovolujeme si oznámit všem našim klientům a uživatelům, že jsme dne 19.11.2007 uvedli do zkušebního provozu beta verzi katalogu firem www.eFirms.eu, pokračujeme tímto v rozšiřování nabídky našich služeb a především poukazujeme na náš záměr poskytovat služby v rámci Evropské unie.
A je to tady ! 2007-11-15
Dnes 15.11.2007 v 9:41 jsme zobrazili milióntou reklamu. Děkujeme všem našim návštěvníkům a přejeme našemu projektu - co nejdříve další milión zobrazených reklam.
1.000.000 2007-11-12
Každým dnem očekáváme drobný úspěch. Po prvním roce provozu našeho reklamního systému zobrazíme v nejbližších dnech milióntý reklamní objekt. Desítky tisíc uživatelů našich stránek si shlédlo Vaše reklamy a několik tisíc reagovalo a vstoupilo na Vaše stránky.
První balíčky pro tisícovku firem prodány 2007-10-25
Děkujeme, máme za sebou první úspěšné prodeje reklamních balíčku z akce dva roky pro tisíc firem. Věříme, že budete spokojeni a nadále pracujeme na zlepšování našich služeb v nejbližších dnech spustíme nové projekty.
Nové ceny a nové služby 2007-10-25
8.10.2007 vstoupily v platnost nové ceny, každý kdo byl osloven před tímto datem a využil naši výhodnou nabídku nakoupil výhodněji. Nové ceny však sebou přinášejí také nové služby, které budeme postupně představovat.
Akce prodloužena 2007-10-03
Akci čtyři roky za cenu jednoho jsme prodloužili do 7.10.2007. Pokud se Vám naše nabídka líbí, objednejte si naše služby, chcete-li bližší informace telefonicky - využijte naši novou podporu na tel: 608 812 882 nebo e-mailem na info@efirmy.cz
Prodlužujeme na čtyři roky 2007-09-25
Akci tři roky měníme po testech a simulacích provozu systému na akci čtyři roky pro sto firem. Zbývají poslední volná místa. Od 1. října vstoupí v platnost nový ceník, dojde ke zvýšení cen a zkrácení doby na pouhé dva roky. Nyní poslední příležitost k výhodné koupi.
Poslední šance nejlepších cen 2007-09-13
Využijte poslední možnost nakoupit reklamní balíčky za perfektní cenu. Připravujeme zvýšení cen všech reklamních balíčků s platností od 1.října 2007. Tuto změnu oznamte také svým známým.
Doprodej zbývajících míst 2007-08-29
Zbývá posledních 19 míst v našem reklamním katalogu firem: za neuvěřitelně nízkou cenu získáte tři roky reklamy na výborných pozicích v našem reklamním systému.
Aktuální akce 2007-06-06
Aktuálně probíhá akce 100 firem za 390,-Kč na tři roky. Zbývá 49 míst. Vzhledem k narůstající aktivitě obchodního oddělení se může stát, že než se rozmyslíte už na Vás nezbude.
Jsme reklamní a marketingová síť 2007-05-17
Nejsme obyčejný katalog firem, každý kdo u nás koupí balíček služeb bude zobrazován v naší reklamní síti.
Nyní prodáváme tři balíčky 2007-05-17
U nás si vyberete. Základní balíček je vhodný pro seznámení s našimi službami. Rozšířený dává vetší prostor grafické reklamě. Úplný balíček zahrnuje podrobnosti o Vaši firmě včetně pracovní doby nebo ukázky výrobků, zboží apod..
Zařazení do více kategorií 2007-05-17
Samozřejmostí je možnost zařazení do více kategorií. Tuto možnost zdůrazňujeme, protože velké množství firem podniká ve více oborech a to je dobré zdůraznit.
Reklama u nás je úspěšná 2007-05-17
Při hodnocení úspěšnosti reklamy nebo efektivnosti reklamy se pohybujeme na předních místech.
Velké množství kvalitní reklamy 2007-05-17
V roce 2006 jsme za několik měsíců činnosti vyprodukovali několikasettisíc zobrazení reklam. Jeden milión zobrazených reklam překonáme v roce 2007 a možná pokoříme hranici dvou miliónu.
Jsme nový neokoukaný reklamní proud 2007-05-17
Reklama u nás je výhodná také proto, že jsme zcelá nový neokoukaný reklamní prostor a používáme strategie známé z konkurenčního prostředí televizního vysílání.
Zvyšujeme ceny a zmenšujeme období platnosti 2007-05-17
Objednávejte co nejdříve naše reklamní balíčky, naše ceny jsou nyní velmí nízké. Do konce roku 2006 jsme prodávali reklamní balíčky na neuvěřitelně dlouhou dobu na celý život. Nyní prodáváme na tři roky, ale to je také jen pro pár desítek nejbystřejších klientů, jakmile vyprodáme sto těchto výhodných balíčku ihned zvyšujeme cenu a zkracujeme období.
Nezapomínáme 2007-05-17
Na naše staré klienty nezapomínáme a proto si můžete být jistí, že pokud využijete balíček v akci s výhodou, tato výhoda Vám bude nabídnuta opět po ukončení platnosti Vašeho zápisu.
Provozujeme vlastní portál 2007-05-17
Nový portál pro Českou republiku se jmenuje Indexy.cz a bude zaměřen především na výběr nejlepších stránek. Jedná se o první plně komerční portál.
Provozujeme server nabídky a poptávky 2007-05-17
Nejen pro naše klienty jsme připravili server elektronické nabídky a poptávky eNabídka.cz.
Provozujeme vlastní eshopy 2007-05-17
Vyrobili jsme velmi jednoduché a pro masovou návštěvnost zaměřené eshopy. Umíme eshop postavit, obsloužit, ale především naplnit lidmi, kupujícími a platícími. Například knihyon-line.cz .
Stavíme eshopy pro naše klienty 2007-05-17
Umíme spustit eshop pro svého klienta, zajistit mu návštěvnost a směrovat tak aby měl co nejvyšší prodej.
Máme dobrý potenciál na začátek 2007-05-17
Od roku 1998 registrujeme domény - naše portfolio domén je kvalitní. Zaručuje trvalý rozvoj a postup dopředu.
Vlastníme atraktivní evropské domény 2007-05-17
Od začátku podnikání se profilujeme jako evropská firma, úspěšně jsme v loňském roce registrovali obecné domény, které nám umožňují růst a expanzi po celé Evropě.
reklama | investice | sponzorství a dary |
domovská stránka | oblíbená stránka | přidat odkaz | indexy |
provozovatel | ostatní | vzkazy | chyby |
Copyright (c) 2005 - 2018 eFirmy.cz, všechna práva vyhrazena.
Vyrobily eFirmy.cz, SDE, Czech Cemarccom Opava

i1.cz

TOPlist