Úpora na daních hned | ITHELPSERVIS A OPTIMALIZACE | Virtuální projekty | Reklama a Marketing | To se mi líbí chci investovat


Na začátku byl prostý text. Právě tak vznikl internet. Nemusíme Vás ohromit skvělou grafikou, máme něco lepšího. Jsme praktická firma. Zaměřujeme se na zisk, daně a úspory. Vše přes IT technologie.

Jsme eFirmy 2 (na druhou). Přineseme Vám násobné výhody a další krok, protože máme dlouholeté praktické zkušenosti.

Milujeme IT šperky (špeky), chyby jiných měníme na zlato. Pomůžeme Vám v IT nouzi, vytvoříme dlouhodobý vztah.

Máme šest způsobů jak s námi získáte peníze (jsme konkrétní).

Úpora na daních hned

Přímo Vám na míru spočítáme úsporu na daních (cílíme reklamní swapy). Pokud máte vysoký základ pro platbu daní, zajistíme pro Vás speciální reklamní program s vysokým swapem a neuvěřitelnou efektivitou, neváhejte nás kontaktovat (extrémně individuální služba).

ITHELPSERVIS A OPTIMALIZACE

Novou službou pro několik jednotlivých zákazníků je extrémní helpservis. Pokud se dostanete do svízelné situace, kdy je velmi těžké zajistit dodavatele. Jsme tady. Konkrétně vyřešíme momentální havarijní stav IT, WEB, SOFT i HARD (bez ohledu na použité technologie, bez ohledu na platformu OS nebo použítý programovací jazyk a bez ohledu na stav dokumentace. V rámci této extrémně náročné služby nabízíme i záchranu dat z poškozených nosičů a možnost dešifrování dat. Dodací lhůty: v případě havárijí IT systémů odezva do několika minut, osobní servis v rámci hodin po celé střední Evropě. Extrémní helpservis dělíme na tři varianty. Závady ohrožující život nebo jiné velké hodnoty - bezodkladný zásah. Závady s možností prodlení v řádu hodin, až jednoho dne a třetí skupinu tvoří závady, které neohrožují okamžitý stav firmy. Extrémní helpservis poskytujeme pouze stávajícím zákazníkům za speciálních cenových podmínek. Nicméně vždy nás můžete kontaktovat, pokud potřebujete vyřešit IT problém jakéhokoli rozsahu. Pokud potřebujete konkrétní pomoc neváhejte nás kontaktovat.

Správa virtuálních projektů

Staronová služba. Na začátku byla správa domén. Dnešní svět je více komplexní. Proto hovoříme o správě virtuálních projektů. Náš typický zákazník o podnikání prostřednictvím internetu ví nemnoho, téměř nic. Máme zkušenost, že každý nový podnět otevírá klientům zcelá nové možnosti a dříve neviděný prostor pro realizaci. Důvodem původní technologické mlhy je především zcela jiný obor podnikání klienta. Našim úkolem je seznámit podnikatele, firmu s možnostmi, které se se před ním otevírají. Jsme dodavatelem konzultace, která pomáhá tvořit perfektní projekt. Od názvu virtuálnícho prostoru, až po definování reálných možností. Pokud potřebujete poradit v oboru modeních IT technologií neváhejte nás kontaktovat.

Reklama a marketing

Původní služba bez větších změn. Provozujeme vlastní reklmaní okruh. Zajistíme V8m reklamu, která Vám přinese ovoce. Soutředíme se pouze na dlouhodobý marketing a dlouhodobé reklamy. Na tří a více let. Pokud chctete reklamu, která je extrémně účinná, neváhejte nás kontaktovat.

To se mi líbí chci investovat

Jakákoli investice do soukromých projektů je mimořádně riziková. Musíte dobře poznat konkrétní záměry a vyčlenit prostředky, které jste ochotni ztratit. Taková je realita. Úspěšnost nových projektů je mizivá a pohybuje se kolem 1% na jeden velmi úspěšný projekt musíme zafinancovat až sto projektů. Investovat s námi můžete prostřednitcvím společnosti, být společníkem nebo akcionářem. Také můžete být tichým společníkem bez vlivu na chod firmy. Dluhopisy, bondy ani jiné dlužní úpisy (zatím) nevydáváme. Fond ve smyslu zákona nejsme (zatím). Fond ve smyslu prostého slovního významu ano (viz kauza babišův "fond" Hanterberg). Pokud vás zajímá vysoké riziko a potencionální vysoký zisk v nových technologiích a chcete bližší informace neváhejte nás kontaktovat.


Komerční internet je tady s námi první čtvrtstoletí. Někde v dálce toho čtvrtstoletí můžeme vypátrat kořeny eFirem.

Naše základy jsou v programování a vývoji hardware. Na začátku konkrétně eFirem stála správa domén a reklamní okruhy s vlastním marketingem.

Základy jsou pro nás svaté. Když budete potřebovat cokoli kolem nehmotného vlastnictví se zaměřením na internet napište nám.

Byli jsme malá rodinná firma se zaměřením na Českou republiku, našim cílem bylo obsloužit do jednoho milionů jednotlivých návštěvníků a stovky zákazníků. Cíl jsme splnili, pokračujeme. Novým cílem je naše služby do dalšího čtvrtstoletí umocnit a stát se střední firmou se zaměřením na Evropu a vypracovali jsme si schopnost obsloužit zákazníky z celého světa. Věříme, že umíme do dalšího čtvrtstoletí internetu oslovit a zaujmout desítky milionů originálních návštěvníků a chceme obsloužit tisíce konkrétních klientů. Poskytneme ultimativní IT servis v nouzi (včetně rekonstrukce dat) a ušetříme Vám spoustu starostí v havarijní situaci, to je druhá možnost. Do třetice vypracujeme strategie rozvoje v IT a WEB oblasti a dohlídneme na realizaci.Jako bonus nabízíme možnost růst s námi a spoluúčastnit se konkrétních projektů nebo startupů.

Úpora na daních hned | ITHELPSERVIS A OPTIMALIZACE | Virtuální projekty | Reklama a Marketing | To se mi líbí chci investovat
free counters
i1
ssid: