Domény a virtuální projekty | Reklama a marketing | Reklamní katalog firem | eNabídka | Snížení daní | ITHELP & OPTIMALIZACE | Datové spoje wf1.cz | Školský portál | Zábava, cestování, města a obce | Indexy | Chci investovat


Na začátku byl prostý text. Právě tak vznikl internet. Nemusíme Vás ohromit složitou grafikou, máme něco lepšího. Jsme praktická firma. Zaměřujeme se na zisk, daně a úspory. Vše přes IT technologie.

Jsme eFirmy 2 (na druhou). Přineseme Vám násobné výhody a další krok, protože máme dlouholeté praktické zkušenosti.

Milujeme IT šperky (a taky nesčetné špeky), chyby jiných měníme na zlato. Pomůžeme Vám v IT nouzi, vytvoříme dlouhodobý vztah.

Máme šest způsobů jak s námi získáte peníze (jsme konkrétní). Pokud nepodnikáte a hledáte nejen finanční příležitost (třeba taky životní styl), mrkněte se na naši školu pro děti, dospívající, dospělé a důchodce. Jsme tady proto abychom řekli jasně nahlas, důstojný příjem v Česku musí být stejný nebo lepší než na západě a nevidíme důvody proč by to už nemohlo fungovat i u nás jako v nejvyspělejších zemích. Zahodíme společně s Vámi Vaše stereotypy, naučíme Vás co právě letí. Pro firmy a podnikatele máme následující služby:

Domény a správa virtuálních projektů

Vlastníme stovku atraktivních domén. Staronová služba. Na začátku byla správa domén. Dnešní svět je více komplexní. Proto hovoříme o správě virtuálních projektů. Náš typický zákazník o podnikání prostřednictvím internetu ví nemnoho, téměř nic. Máme zkušenost, že každý nový podnět otevírá klientům zcela nové možnosti a dříve neviděný prostor pro realizaci. Běžným důvodem původní technologické mlhy je především zcela jiný obor podnikání klienta. Našim úkolem je seznámit podnikatele, firmu s možnostmi, které se se před ním otevírají. Jsme dodavatelem konzultace, která pomáhá tvořit perfektní projekt. Od názvu virtuálnícho prostoru, až po definování reálných možností. Pokud potřebujete poradit v oboru modeních IT technologií neváhejte nás kontaktovat.

Reklama a marketing

Původní služba bez větších změn. Provozujeme vlastní reklamní okruh. Lišíme se provozováním dlouhodobých reklam na několik let. Neděláme dražby minutových zveřejnění. Neplýtváme vašimi prostředky. Víme, že pouze dlouhodobé působení přinese kýžený dlouhodobý efekt. Zajistíme Vám reklamu, která Vám přinese ovoce. Soutředíme se pouze na dlouhodobý marketing a dlouhodobé reklamy. Na tří a více let. Pokud chctete reklamu, která je extrémně účinná, neváhejte nás kontaktovat.

Reklamní katalog firem

Provozujeme tradiční katalog firem eFirmy s reklamním okruhem 24Board.

eNabídka.cz

Provozujeme server nabídky a poptávky eNabídka.

Úspora na daních hned

Ušetříte desítky tisíc korun. Hned. Přímo Vám na míru spočítáme úsporu na daních (cílíme reklamní swapy). Pokud máte vysoký základ pro platbu daní, zajistíme pro Vás speciální reklamní program s vysokým swapem a neuvěřitelnou efektivitou, neváhejte nás kontaktovat (extrémně individuální služba).

IT HELP A OPTIMALIZACE

Novou službou pro několik jednotlivých zákazníků je extrémní helpservis. Pokud se dostanete do svízelné situace (havárie systému, útok na infrastrukturu, virové zamoření), kdy je velmi těžké zajistit dodavatele (nekontaktujte nás, pokud máte svého ověřeného dodavatele - nezatěžujte nás zbytečně), potom jsme tady my. Po krátké konzultaci probereme možnosti řešení a osobně nebo na dálku vyřešíme Váš problém. Hovoříme několika jazyky. Konkrétně vyřešíme momentální havarijní stav IT, WEB, SOFT i HARD (bez ohledu na použité technologie, bez ohledu na platformu OS nebo použítý programovací jazyk a bez ohledu na stav dokumentace, novou dokumentaci zajistíme). V rámci této extrémně náročné služby nabízíme i záchranu dat z poškozených nosičů a možnost dešifrování dat. Dodací lhůty: Extrémní helpservis dělíme na tři možnosti. Závady ohrožující život nebo jiné velké hodnoty - bezodkladný zásah. Závady s možností prodlení v řádu hodin, až jednoho dne a třetí skupinu tvoří závady, které neohrožují okamžitý stav firmy. Extrémní helpservis poskytujeme pouze stávajícím zákazníkům za speciálních cenových podmínek. Nicméně vždy nás můžete kontaktovat, pokud potřebujete vyřešit IT problém jakéhokoli rozsahu. Pokud potřebujete konkrétní pomoc neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady pro každého, ale raději zajistíme znovupropojení vztahu s původním dodavatelem. Nenahrazujeme stávající dodavatele. Jsme služba navíc s nadhledem a vyšším dohledem. V případě velmi velkých a rozsáhlých poškození jsme škálovatelní a příjímáme spolupráci v širším kolektivu spolupracujících firem.

Datové spoje licence, wf1.cz

Vedle služeb, které nabízíme výše, jsme dlouholetým držitelem licence poskytování veřejných datových služeb, ty poskytujeme pouze v režimu adhoc, podle plánu havarijních náhradních spojů. Pokud potřebujete urgentně zřídit náhradní datový spoj na jakoukoli vzdálenost jsme připraveni s okamžitou realizací. Tato služba patří mezi nadstandardní, podobně jako ITHELP. V rámci datových služeb provádíme také dohledání starých datových a kabelových spojů, které jsou v zanedbané evidenci nebo ztraacené evidenci. Typicky datové spoje původně za starým telefonním spojem. Zajistíme kontrolu, případné fyzické a administrativní oživení.

Školský portál

Provozujeme Školský portál.

Zábava, cestování, města a obce

Služby které zná (dovolíme si tvrdit) každý správný Čechoslovák a jak vidíme přístupy z USA, Kanady nebo Austrálie také každý správný Čechoameričan, Čechokanaďan nebo Čechoaustralan. Rozhledny, kavárny, města a obce. Cestování, odpočinek, poznávání. Právě tyto nejznámější služby nám přinášejí stabilní návštěvnost a cílenou reklamu. Cílenou na konkrétní místo.

Indexy

Provozujeme jednu z nejstarších indexačních služeb na českém internetu. Indexy.cz byly spuštěné v době založení Seznamu, Atlasu nebo Centrumu.

Chci investovat

Individuální spolupráce. Nabízíme 5% eFirmy.cz za 2 mil Kč. Jakákoli investice do soukromých projektů je mimořádně riziková. Musíte dobře poznat konkrétní záměry a vyčlenit prostředky, které jste ochotni ztratit. Taková je realita. Úspěšnost nových projektů je mizivá a pohybuje se kolem 1% na jeden velmi úspěšný projekt musíme zafinancovat až sto projektů. Investovat s námi můžete prostřednictvím společnosti, být společníkem nebo akcionářem. Také můžete být tichým společníkem bez vlivu na chod firmy. Dluhopisy, bondy ani jiné dlužní úpisy (zatím) nevydáváme. Fond ve smyslu zákona nepřipravujeme (zatím). Fond ve smyslu prostého slovního významu ano (viz kauza babišův "fond" Hanterberg). Jakékoli sdružování finančních prostředků nad rámec cca dvou desítek osob podléhá schválení nebo registraci u ČNB nebo dalších zákonných povinností. Pokud vás zajímá specificky individuální přístup, reálně zohledňujete vysoké riziko a potencionální vysoký zisk vnímáte jako reálný v nízké míře, chcete investovat v nových technologiích. potom nás neváhejte kontaktovat pro bližší informace.

Blízká budoucnost

Aktuálně modernizujeme všechny provozované služby a připravujeme jejich další posílení. Našim cílem je obsloužit prvních deset milionů návštěvníků a překročit hranice České republiky. Zahraniční aktivity rozšiřujeme prostřednictvím záměru rozšíření do Katovic, Vídně a Londýna, ale to už je úkol pro novou společnost. Naše motto "pomalu, ale jistě - krok za krokem"

Závěrem o nás a základech

Komerční internet je tady s námi první čtvrtstoletí. Někde v dálce toho čtvrtstoletí můžeme vypátrat kořeny eFirem. Například rok 1994 je spojený s prvními projekty v objektovém programovacím prostředí. Byli jsme první v České republice a vytvořili jsme si náskok, který nám dal výhody.

Naše základy jsou nejen v programování, podíleli jsme se také na vývoji hardware. Nicméně nový virtuální svět internetu nás opět postavil do pozice mezi prvními. Na začátku konkrétně eFirem stála správa domén a reklamní okruhy s vlastním marketingem. To jsou naše základy. Aby jste pochopili naše možnosti, přibližíme vám, že naši lidé už v roce 1985 studovali strojový jazyk procesorů a v roce 1979 první české digitální technologie, konkrétn digitální integrované obvody. Postupně jsme se vypracovali až do prostředí českého bankovního systému a už v roce 1998 obsluhovali střední leasingové a finanční společnosti. Máme zkušenosti s okamžitým zásahem v malé IT síti po poškození kabelových svazků až po rekonstrukci finančního účetnictví s objemem v řádu milionů účetních pohybů.

Základy jsou nám svaté. Když budete potřebovat cokoli kolem nehmotného vlastnictví (tak můžeme nazvat ceou problematku světa digitálních technologií) se zaměřením na internet napište nám.

Když odhlédneme od zkušenosti jednotlivců a zaměříme se jen na eFirmy máme za sebou znějící historii. Věříme, že nějakou z našich služeb zná (nebo je mu povědomá) téměř každý člověk v Česku. Byli jsme malá rodinná firma se zaměřením na Českou republiku, našim cílem bylo obsloužit do jednoho milionů jednotlivých návštěvníků a stovky zákazníků. Cíl jsme splnili, pokračujeme. Novým cílem je naše služby do dalšího čtvrtstoletí umocnit a stát se střední firmou se zaměřením na Evropu a vypracovali jsme si schopnost obsloužit zákazníky z celého světa. Věříme, že umíme do dalšího čtvrtstoletí internetu oslovit a zaujmout desítky milionů originálních návštěvníků a chceme obsloužit tisíce konkrétních klientů. Poskytneme ultimativní IT servis v nouzi (včetně rekonstrukce dat) a ušetříme Vám spoustu starostí v havarijní situaci, to je druhá možnost. Do třetice vypracujeme strategie rozvoje v IT a WEB oblasti a dohlídneme na realizaci.Jako bonus nabízíme možnost růst s námi a spoluúčastnit se konkrétních projektů nebo startupů.

Úspora na daních hned | ITHELPSERVIS A OPTIMALIZACE | Virtuální projekty | Reklama a Marketing | To se mi líbí chci investovat
free counters
i1
ssid: