Na začátku byl prostý text. Právě tak vznikl internet. Nemusíme Vás ohromit skvělou grafikou, máme něco lepšího. Jsme praktická firma. Přineseme Vám peníze, protože máme praktické zkušenosti.

Milujeme IT šperky. Děláme to složité co umí jen málo lidí a firem. Chyby jiných měníme na zlato, rádi se podělíme s výsledky.

Jsme eFirmy 2 (na druhou)

Máme tři způsoby jak s námi získáte peníze (jsme konkrétní). Přímo Vám na míru spočítáme úsporu na daních (cílíme reklamní swapy). To je první možnost. Poskytneme ultimativní IT servis v nouzi (včetně rekonstrukce dat) a ušetříme Vám spoustu starostí v havarijní situaci, to je druhá možnost. Do třetice vypracujeme strategie rozvoje v IT a WEB oblasti a dohlídneme na realizaci. Jako bonus nabízíme možnost růst s námi a spoluúčastnit se konkrétních projektů nebo startupů.

Byli jsme malá rodinná firma se zaměřením na Českou republiku, našim cílem bylo obsloužit do jednoho milionů jednotlivých návštěvníků a stovky zákazníků. Cíl jsme splnili, pokračujeme. Novým cílem je naše služby do dalšího čtvrtstoletí umocnit a stát se střední firmou se zaměřením na Evropu a vypracovali jsme si schopnost obsloužit zákazníky z celého světa. Věříme, že umíme do dalšího čtvrtstoletí internetu oslovit a zaujmout desítky milionů originálních návštěvníků a chceme obsloužit tisíce konkrétních klientů.

Nabízíme tři služby a možnost spoluprofitovat na novém záměru

ITHELPSERVIS

Novou službou pro několik jednotlivých zákazníků je extrémní helpservis. Pokud se dostanete do svízelné situace, kdy je velmi těžké zajistit dodavatele. Jsme tady. Konkrétně vyřešíme momentální havarijní stav IT, WEB, SOFT i HARD (bez ohledu na použité technologie, bez ohledu na platformu OS nebo použítý programovací jazyk a bez ohledu na stav dokumentace. V rámci této extrémně náročné služby nabízíme i záchranu dat z poškozených nosičů a možnost dešifrování dat. Dodací lhůty: v případě havárijí IT systémů odezva do několika minut, osobní servis v rámci hodin po celé střední Evropě. Extrémní helpservis dělíme na tři varianty. Závady ohrožující život nebo jiné velké hodnoty - bezodkladný zásah. Závady s možností prodlení v řádu hodin, až jednoho dne a třetí skupinu tvoří závady, které neohrožují okamžitý stav firmy. Extrémní helpservis poskytujeme pouze stávajícím zákazníkům za speciálních cenových podmínek. Nicméně vždy nás můžete kontaktovat, pokud potřebujete vyřešit IT problém jakéhokoli rozsahu.

Správa virtuálních projektů

Staronová služba. Na začátku byla správa domén. Dnešní svět je více komlexní. Proto hovoříme o správě virtuálních projektů. Náš typický zákazník o podnikání prostřednictvím internetu neví nic. Je ze zcela jiného oboru. Našim úkolem je seznámit podnikatele, firmu s možnostmi, které se se před ním otevírají. Jsme dodavatelem konzultace, která pomáhá tvořit perfektní projekt. Od názvu virtuálnícho prostoru, až po definování reálných možností.
Reklama a marketing

Původní služba bez větších změn. Provozujeme vlastní reklmaní okruh. Zajistíme V8m reklamu, která Vám přinese ovoce. Soutředíme se pouze na dlouhodobý marketing a dlouhodobé reklamy. Na tří a více let.


Komerční internet je tady s námi první čtvrtstoletí. Někde v dálce toho čtvrtstoletí můžeme vypátrat kořeny eFirem.

Na začátku stála správa domén.

Tak je tomu i dnes. Když budete potřebovat cokoli kolem nemotného vlastnictví se zaměřením na internet napište nám.
free counters
i1
ssid: